Ładuję...
Pn - Pt : 08.00 - 22.00, Sb - Nd : 10.00 - 20.00
certyfikaty energetyczne

20 lat

doświadczenia

// O nas //

TerazCieplej to optymalizacja ciepła i maksymalizacja efektywności

Jesteśmy związani z branżą energetyczną i sanitarną już ponad 20 lat, dlatego możemy wspierać naszych klientów dużym doświadczeniem i wiedzą, która jest na bieżąco aktualizowana. Naszą specjalizacją są:

01
Świadectwa (certyfikaty) energetyczne
Ekspresowo przygotowujemy obowiązujące prawnie świadectwo energetyczne dla twojego mieszkania, domu lub lokalu użytkowego.
02
Audyty energetyczne budynków
Skorzystaj z pomocy ekspertów i ogranicz straty ciepła budynku oraz zmniejsz rachunki za ogrzewanie i energię elektryczną.
03
Pomoc przy programie "Czyste powietrze"
Dofinansowania na odnawialne źródła energii to jeden z etapów rządowych działań na rzecz walki ze smogiem oraz poprawy jakości powietrza w naszym kraju.
04
Projektowane charakterystyki energetyczne
Opracujemy szybko i dokładnie dokument określający klasę energetyczną budynku już na etapie jego projektowania. Dzięki temu inwestor zyska możliwość dokonania niezbędnych zmian po to, by poprawić efektywność energetyczną.

Nasi specjaliści zostali specjalnie dobrani, żeby móc rozwiązać każdy Państwa problem, począwszy od prac projektowych aż po wykonawstwo i eksploatację małych systemów ogrzewczych (np. domek jednorodzinny) jak i dużych systemów ciepłowniczych (spółdzielnie, wspólnoty). Do każdego problemu przystępujemy indywidualnie i szukamy najlepszych rozwiązań dla naszego Klienta. Głównym naszym celem jest zadowolenie klienta i dostarczenie mu nowoczesnych rozwiązań, umożliwiających osiągnięcie optymalnego komfortu cieplnego i oszczędności finansowych.

// Czym dokładnie się zajmujemy? //

Obniżamy koszty i chronimy środowisko naturalne

TerazCieplej ocenia aktualny sposób i poziom wykorzystywania energii w danym budynku / przedsiębiorstwie / organizacji, poszukując możliwości obniżenia kosztów eksploatacyjnych. W wyniku pomiarów sprawności pracy układu powstaje raport, w którym definiuje się potencjał oszczędności energetycznych, oblicza zużycie energii podczas eksploatacji i określa się cele i środki prowadzące do zwiększenia efektywności wykorzystania energii. Bezpośrednią korzyścią tej usługi jest identyfikacja najbardziej energochłonnych elementów infrastruktury, przegląd palety możliwych rozwiązań oszczędzających energię oraz ich szczegółowe porównanie dla indywidualnych i specyficznych warunków przy uwzględnieniu możliwości finansowych. Raport zawiera również rekomendację optymalnego wariantu, łącznie z określeniem szacowanego kosztu i kalkulacji opłacalności inwestycji ze wskazaniem okresu zwrotu inwestycji.

Planujesz wymianę źródła ciepła...
Termomodernizację lub remont ....
Założenie paneli fotowoltaicznych...
lub kolektorów słonecznych...
Chcesz skorzystać z obecnych programów lub dotacji...
Zadzwoń, zweryfikujemy, doradzimy i pomożemy ...
Czekamy na Ciebie !!!

500 343 500

Kontakt
// Personel TerazCieplej //

Nasz Główny Audytor

Tadeusz Augustyniak
mgr inż. Tadeusz Augustyniak
SPECJALISTA TERMOENERGETYK