Witamy Państwa na naszej firmowej stronie. Jesteśmy związani z branżą energetyczną i sanitarną już ponad 19 lat, dlatego możemy wspierać naszych klientów dużym doświadczeniem i wiedzą, która jest na bieżąco poszerzana. 
     
     Nasi specjaliści zostali specjalnie dobrani, żeby móc rozwiązać każdy Państwa problem, począwszy od prac projektowych aż po wykonawstwo i eksploatację małych systemów ogrzewczych (np. domek jednorodzinny) jak i dużych systemów ciepłowniczych (spółdzielnie, wspólnoty). Do każdego problemu przystępujemy indywidualnie i szukamy najlepszych rozwiązań dla naszego Klienta. Głównym naszym celem jest zadowolenie klienta i dostarczenie mu nowoczesnych rozwiązań, umożliwiających osiągnięcie optymalnego komfortu cieplnego i oszczędności finansowych.
     
     Na dzień dzisiejszy naszym obszarem działalności jest cały Dolny Śląsk, ale z czasem będziemy zwiększać obszar działalności, dlatego naszych klientów wymagających dojazdu poza obszar województwa prosimy przed złożeniem zamówienia o kontakt telefoniczny. 

     Aby dowiedzieć się więcej, w jaki sposób możemy Państwu, Państwa firmie pomoc zapraszam do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty, zamieszczonymi na pozostałych zakładkach naszej strony 
www.TerazCieplej.pl